Paruoštukai

Kad nereikėtų kiekvienam blankui ar medžiagai rašyti atskirų įrašų ir šiuos būtų patogu surasti, nusprendžiau visus sukelti į šį puslapį. Ir pavadinimą jis turi atitinkamą “Paruoštukai“ 🙂 Čia rasite blankus individualioms ar grupinėms konsultacijoms, lankstinukus, atmintines ir panašią medžiagą. Tikiuosi, bus naudinga ir nemažą dalį panaudosite savo darbe.

Kviečiu ir Jūs dalintis savo medžiaga! Tikiu, kad esate sukūrę nemažai įdomių dalykų 🙂 Galite siųsti man e-paštu vaikopazinimui@gmail.com 

SVARBU: siekiant išvengti platinimo ir nekorektiško dokumentų naudojimo prieiga prie tam tikrų dokumentų yra apribota. Ją galite gauti paspaudę ant dokumentų ir išsiuntę užklausą. Siunčiant užklausą, prašau, pasirinkite tai, kas jums šiuo metu aktualiausia. Vienu metu patvirtinsiu ne daugiau kaip 2-3 užklausas. Prireikus kitų dokumentų, visada galėsite vėl čia sugrįžti ir parsisiųsti, – jie niekur nedings 😉 Dalis medžiagos skirta TIK psichologams!

Konsultacijoms ir praktiniams užsiėmimams

Viskas apie mane Mano dienoraštis
Mėgstu-nemėgstu Safe place. Color (LT)
Inside my heart (LT) Safe place. Tree (LT)
Laikraštis. Viskas apie mane Apmąstymai apie elgesį
Savęs įvertinimas Elgesio lapas
Mano stiprybės ir savybės Kaip pasieksiu savo tikslą
Kaip aš jaučiuosi Pilnas ar tuščias
Aprašyk jausmą Apkabink mane
Nupiešk veidą Pykčio žemėlapis
Emocijos. Veidukai Atsisveikinimo laiškas
Kortelės. Veiklos Laukia papildymo… 😉

Psichologo dokumentai – spausti čia

Ši medžiaga skirta psichologams, šiuose paruoštukuose rasite: Individuali konsultacija, blankas “Apklausos lapas apie vaiką“, grupinės konsultacijos blankas, Kliento kortelė, Duomenų anketa, Konsultavimo planavimo idėjos, Vaiko psichologinė kortelė, Psichinės būsenos patikrinimas, Išvadų PPT pavyzdys, Sutikimo forma, Vaiko elgesio stebėjimo pavyzdys, Klasės stebėjimo pavyzdys, Registracijos žurnalo pavyzdys ir kt.

Įvertinimas: asmenybės pažinimas

Ši medžiaga skirta psichologams, šiuose paruoštukuose rasite: Asmenybės savęs vertinimas, Asmeninių savybių tyrinėjimas – Eysenk+Wilson, Aš vaizdo pažinimas, Konfliktų sprendimo stilius, Bendravimo tyrimas (pradinės kl.), Santykiai su bendraamžiais – Pusiau struktūruotas interviu, Subjektyvaus vienišumo jausmo tyrimas, Savęs priėmimo tyrimas,  Rosenbergo savigarbos skalė, Temperamentas, Vaiko temperamentas (tėvams), Kontrolės lokusas

Įvertinimas: savijauta, elgesio ir emociniai sunkumai

Ši medžiaga skirta psichologams, čia rasite: Galių ir sunkumų klausimynas (SDQ), Mokyklinio nerimastingumo skalė, Filipso mokyklinio nerimastingumo testas, Nerimo lygio nustatymas, Nerimastingumo tyrimas, HAD skalė / HAD skalės aprašas, Burnso depresijos skalė, PSS-14 (LT) / PSS-14 Scores.

Įvertinimas: gebėjimų vertinimas

Čia pateikiamos įvairūs uždaviniai, užduotys vaikams, tokie kaip labirintai, “sek nurodymus“, kontrolinio piešinio metodika, rašto pakartojimas, atminties ir dėmesio tyrimas. Ši medžiaga gali būti naudojama ir kaip lavinamosios užduotys.

Dėmesio: čia ir toliau įdėti blankai, pavyzdžiai ar metodikos nėra standartizuotos (išskyrus SDQ – galių ir sunkumų klausimyną) ir negali būti naudojami kaip savarankiški metodai vaikų gebėjimams ar asmenybės ypatumams nustatyti. Tam tikslui reikalingi standartizuoti testai, kurių sąrašą rasite čia

Įvertinimas: mokymasis ir motyvacija

Čia pateikiami mokymosi motyvacijos, mokymosi stiliaus, mokymosi motyvų tyrimo anketos.

Įvertinimas: profesinis orientavimas

Šie paruoštukai skirti vyresniems vaikams pažinti savo profesinius interesus. Čia rasite: Dominuojantis intelekto tipas, Vyraujantis profesiniai interesai, Blankas “Individualus profesinio orientavimo pokalbis“,  Profesinis kryptingumas / Profesinio kryptingumo grupės, Pažintinių interesų tyrimas

Tyrimams

 

Bus dar daugiau. Nepamirškite užsukti 😉

Jeigu pastebėjote klaidą, būtinai praneškite!

Reklama

33 komentarai “Paruoštukai

 1. Sveiki, didelis ačiū už pagalbą, kaip prisijungti prie kai kurių metodikų, rodo ,kad neturiu prieigos, o prie kai kurių be problemų.

  Patinka

 2. Sveiki visi – ir svečiai, ir nuolatiniai blogo sekėjai. Man malonu, kad čia užsukote ir, galbūt, jau ne pirmą kartą 😉 Iš tiesų gaunu nemažai užklausų ir džiaugiuosi, kad medžiaga naudinga ir turite tam tikrus įrankius savo darbe. Visgi noriu atkreipti dėmesį ir priminti, kad tai nėra koks aukcionas ar medžiaga įdėta tam, kad prikrautumėte savo folderius pagal principą “gal kada prireiks“. Pagalvokite kuo Jums šiuo metu labiausiai reikia, paskaitykite taisykles, o kas tingi pažiūrėti, kas surašyta viršuje, pakartoju čia 😉
  “SVARBU: siekiant išvengti platinimo ir nekorektiško dokumentų naudojimo prieiga prie tam tikrų dokumentų yra apribota. Ją galite gauti paspaudę ant dokumentų ir išsiuntę užklausą. Siunčiant užklausą, prašau, pasirinkite tai, kas jums šiuo metu aktualiausia. Vienu metu patvirtinsiu ne daugiau kaip 5 užklausas. Prireikus kitų dokumentų, visada galėsite vėl čia sugrįžti ir parsisiųsti, – jie niekur nedings“.
  Viskas įdėta mūsų labui ir naudojimuisi, bet nebūkime godūs ir patausokime mano ir kitų laiką 😉 Ačiū už supratimą ir gerų darbų!

  Su geriausiais linkėjimais blogo įkūrėja Tatjana

  Patinka

 3. tai neitiketina, kad jus radau. Labai dedelis aciu uz Jusu darba. Tikrai visa medziaga labai labai gera ir naudinga. kaip galima daryti toki didziuli darba be atlyginimo?

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 4. Atgalinė nuoroda: “Paruoštukai” startavo! | VAIKO PAŽINIMUI

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s